Firma Piaskowanie.pl

Piaskowaniem zajmujemy się od kilku lat, jako poszerzenie działalności czyszczenia powierzchni. Lata pracy owocują doświadczeniem, dzięki któremu potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi i wymagającymi zleceniami. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami z regionu, zajmujemy się piaskowaniem, spawaniem oraz malowaniem natryskowym powierzchni.

Piaskowanie to inaczej proces, podczas którego sprężonym strumieniem powietrza wydobywa się piasek lub inny materiał który oczyszcza daną powierzchnię. W naszej pracy używamy piasku, w zależności od potrzeby o różnym granulacie, czyli wielkości. Oferujemy głównie piaskowanie w regionie Krakowa, Katowic i Rzeszowa, stolice tych województw obejmując swoim szerokim działaniem.

Doświadczona kadra i wysokiej jakości sprzęt pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie jakościowym. Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą stawiającą na nowe technologie. Używamy tylko najlepszej jakości materiałów od sprawdzonych producentów, oferujemy wysoką jakość świadczenia usług. piaskujemy stal do najwyższego stopnia jakości czystości.