Piaskowanie Grzybki 10

Piaskowaniepl

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim piaskowanie mobilne, czyli inaczej wyjazdowe. W wielu przypadkach transport niektórych elementów może być drogi i uciążliwy istnieje, wtedy możliwość świadczenia usługi u Państwa.
Piaskowanie to inaczej proces czyszczenia pod ciśnieniem, wytwarzanym przez kompresor. W naszej firmie używamy kompresorów śrubowych firmy Atlas. Piaskowanie, Spawanie, a także Transport to nasza główna oferta.

Do naszej oferty należy piaskowanie stali, konstrukcji, kominów, suwnic, mostów, silosów, przyczep, naczep, bram, drewna, betonu, cegły i nie tylko. Pełny zakres naszych usług znajduje się na stronie Oferta.

Referencje z naszych prac otrzymają Państwo po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym, jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19. Przykładowe filmy z naszych prac, znaleźć można pod linkiem: Referencje.

Istnieje możliwość pracy na zwyżce koszowej do 20 m. Zajmujemy się piaskowaniem na terenie małopolski, śląska oraz podkarpacia. W niektórych przypadkach, możliwe jest wykonanie usługi na terenie całego kraju. Zaufało nam wiele firm i instytucji prywatnych.