O firmie

Usługę piaskowania wykonujemy na miejscu jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub e-mailowo.

Piaskowaniem zajmujemy się od kilkunastu lat, jako poszerzenie oferty oczyszczania powierzchni. Oferujemy profesjonalne piaskowanie cegły, stali, mostów, konstrukcji, drewna, części, przyczep, metalu, ścian, maszyn, pomników, obiektów, itp. Zajmujemy się piaskowaniem dużych elementów i konstrukcji. W przypadku dużej ilości elementów o mniejszych gabarytach istnieje możliwość transportu i wykonania usługi w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy mobilni i piaskujemy powierzchnię u naszych Klientów.

W przypadku zleceń wyjazdowych mamy możliwość pracy na dwóch piaskarkach jednocześnie, daje to możliwość szybkiej i efektywnej pracy. Używamy w naszej firmie piaskarek ze zbiornikami 200 l i sterowaniem pneumatycznym oraz kompresorów śrubowych Atlas Copco o dużej wydajności. Udzielamy porad, darmowej wyceny oraz gwarancji wykonanej usługi w terminie.

Piaskowanie jest to proces technologiczny, który ściślej polega na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym przy użyciu sprężonego powietrza. Celem piaskowania jest czyszczenie konstrukcji stalowych bądź drewnianych, ale także kamieni oraz innych materiałów i powierzchni. Piaskowanie drewna czy piaskowanie metalu jest więc niezwykle często wykorzystywane podczas różnych prac remontowych, jak i w wielu procesach technologicznych, kiedy konieczne jest uzyskanie nienaruszonej, gładkiej i idealnie czystej powierzchni. Piaskowanie metalu polega na maksymalnym redukowaniu uszczerbków powstałych na materiałach, które łatwo ulegają korozji i zabrudzeniom. Rdza oraz inne uciążliwe zanieczyszczenia dają się bardzo łatwo usuwać za pomocą piaskowania.